نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

تعمیر لپ تاپ ایسوس X507UB i7

آیا لپ تاپ X507UB i7 بیش از اندازه داغ می‌شود، هنگ می‌کند، سرعت آن خیلی کنده شده است، تاچ پد آن از کار افتاده است یا اینکه روشن نمی‌شود؟ هر مشکلی که برای لپ تاپ X507UB i7 ایسوس به وجود آمده باشد، می‌توانید عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی آن را به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس بسپارید.

تکنسین‌های این مرکز با عیب‌یابی دقیق منشا بروز مشکل در این سیستم را پیدا کرده و اگر مشکل نرم‌افزاری باشد آن را در کسری از زمان برطرف می‌کنند؛ اما اگر مشکل سخت‌افزاری باشد، قطعه معیوب شده را پیدا کرده و تشخیص می‌دهند که قابل تعمیر است یا باید تعویض شود. درنهایت براساس تمامی این اطلاعات هزینه تعمیر لپ تاپ ایسوس X507UB i7 را برآورد کرده و به شما اطلاع می‌دهند تا درصورتی که تمایل داشتید پروسه تعمیرات آن را آغاز کنند.

تعمیر قاب لپ تاپ Asus X507UB i7

گاهی‌اوقات وارد شدن ضربه به قاب لپ تاپ موجب شکستگی و لق شدن آن می‌شود که در این حالت تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس با استفاده از چسب مخصوصی، قاب ترک خورده یا لق شده لپ تاپ را می‌چسبانند و به همین راحتی مشکل آن برطرف می‌شود؛

اما اگر ضربه و فشاری که به قاب لپ تاپ وارد می‌شود به حدی باشد که باعث شکستگی کامل قاب لپ تاپ شده باشد، راهی برای تعمیر آن وجود ندارد و باید قاب لپ تاپ را تعویض کرد. اگر از لپ تاپ X507UB i7 استفاده می‌کنید و با ترک خوردگی و شکستگی قاب آن مواجه شده‌اید یا اینکه قاب این سیستم در اثر ضربه لق شده است، می‌توانید تعمیر و تعویض قاب لپ تاپ X507UB i7 را به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس بسپارید.

این مطلب را از دست ندهید   تعویض قاب جلو Asus X551CA

تعمیر لولا لپ تاپ ایسوس X507UB i7

یکی از پر استهلاک‌ترین قطعات لپ تاپ، لولای این سیستم است که وزن زیادی را به دلیل نگهداری ال سی دی لپ تاپ تحمل می‌کند. مهم‌ترین عاملی که در خراب شدن یا شل شدن لولای لپ تاپ نقش دارد، باز و بسته کردن زیاد لپ تاپ می‌باشد.

توجه داشته باشید که درصورت خراب شدن یا فرسوده شدن لولای لپ تاپ، امکان دارد کابل فلت این سیستم نیز دچار قطعی شده و با مشکل سیاه شدن نمایشگر لپ تاپ مواجه شوید. درصورت بروز مشکلی برای لولای لپ تاپ X507UB i7 ایسوس می‌توانید تعمیر لولای آن را به تکنسین‌های نمایندگی لپ تاپ ایسوس که تخصص ویژه‌ای در زمینه تعمیر لپ تاپ ایسوس X507UB i7 دارند بسپارید.

تعمیر ال سی دی لپ تاپ X507UB i7 ایسوس

شکستگی و ترک‌خوردگی ال سی دی، تغییر رنگ در یک قسمت از ال سی دی، ایجاد یک نقطه سیاه رنگ بزرگ بر روی نمایشگر، ایجاد خطوط افقی یا عمودی سیاه رنگ در بخش‌های مختلف تصویر، پیکسل سوختگی و نداشتن نور؛ همه از رایج‌ترین مشکلاتی هستند که برای لپ تاپ X507UB i7 ایسوس به وجود می‌آیند و نشان می‌دهند که ال سی دی این سیستم به مشکل خورده است و درصورت امکان نیاز به تعمیر دارد.

درصورتی که بر روی ال سی دی این سیستم شکستگی یا ترک‌خوردگی به وجود آمده باشد، راهی جز تعویض آن وجود ندارد اما امکان دارد بروز سایر مشکلات برای ال سی دی این سیستم را با تعمیر آن برطرف کرد. در هر صورت نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس، سرویس عیب‌یابی، تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ X507UB i7 را به کاربران این سیستم ارائه می‌دهد.

این مطلب را از دست ندهید   هک شدن تبلت ایسوس

تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس X507UB i7

بروز مشکل در کیبورد لپ تاپ X507UB i7 ایسوس، خودش را به دو شکل نشان می‌دهد؛ به گونه‌ای که یا کل کیبورد این سیستم از کار می‌افتد یا اینکه یک یا چند کلید آن از کار می‌افتند. زمانی که کل کیبورد این لپ تاپ از کار می‌افتد باید احتمال بروز مشکل نرم‌افزاری در سیستم را درنظر گرفت؛ اما زمانی که تنها یک یا چند کلید لپ تاپ کار نمی‌کنند باید عیب‌یابی و تعمیر لپ تاپ ایسوس X507UB i7 را به نمایندگی لپ تاپ ایسوس سپرد تا تکنسین‌های این مرکز با تعمیر کیبورد این دستگاه مشکل آن را برطرف کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هجده =