نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

بالا نمایدن صفحه لپ تاپ ایسوس

سیستم را روشن کرده اید و به مدت نسبتاً طولانی منتظر بالا آمدن صفحه آن هستید، اما همچنان با صفحه سیاه رو به رو می باشید! تعجب نکنید چرا که این مشکل بسیاری از کاربران لپ تاپ در سراسر دنیا می باشد.

بالا نمایدن صفحه لپ تاپ ایسوس
بالا نمایدن صفحه لپ تاپ ایسوس

در واقع ممکن است به دلایل متفرقه، با اینکه سیستم و چراغ‌ ها به طور کامل روشن اند و صدای فن لپ ‌تاپ نیز به گوش می خورد، اما تصویری مشاهده نمی شود.

در کل نگران نباشید، چرا که در بیشتر موارد، این مشکل با انجام راه کارهایی ساده قابل رفع است. در صورتی که حتی با انجام اقداماتی که در ادامه به شرح آن ها پرداخته ایم باز هم تصویر سیاه بود، مشکل پیش آمده جدی تر است و باید لپ تاپ را برای بررسی نزد تعمیر کار ببرید. متخصصان مراکز معتبر لپ تاپ ایسوس، مطمئن ترین انتخاب در چنین شرایطی به حساب می آیند.

علل بالا نیامدن صفحه لپ تاپ Asus

گام نخست در رفع مشکل مورد بحث ما، شناسایی علت آن است و پس از آن، مناسب ترین اقدام! دلایل عمده سیاهی تصویر در لپ تاپ های ایسوس عبارت اند از:

 • وجود اتصالی در صفحه نمایش لپ تاپ
 • خراب شدن کارت گرافیک لپ تاپ
 • قطع شدن اتصال کابل فلت لپ تاپ
 • باز و بسته شدن های مداوم درب لپ تاپ که می تواند باعث قطع شدن کابل های داخلی دستگاه شود.
 • سوختگی پیکسل ها که به دو صورت تک نقطه ای و کامل ممکن است اتفاق بیفتد.
 • اتصال لوازم جانبی به لپ تاپ
 • وجود اشکال در بایوس
این مطلب را از دست ندهید   تعویض لولای لپ تاپ ایسوس

رفع مشکل بالا نیامدن تصویر لپ تاپ

درست است که مراجعه به تعمیرات رسمی شرکت سازنده لپ تاپ، بهترین و اولین راه حل مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه شما می باشد، اما در اکثر موارد کاربران می توانند اقداماتی را پیش از قطعی شدن نیاز به بررسی دستگاه توسط تعمیرکار، در خانه انجام دهند تا در صورت جواب دادن، از اتلاف وقت و هزینه اضافی جلوگیری شود. اقدامات مؤثر در برطرف کردن نشان ندادن تصویر لپ تاپ را در ادامه به اختصار شرح داده ایم:

https://laptop-asus.ir/%d8%aa%d8%a8%d8%af%db%8c%d9%84-%d9%84%d9%be-%d8%aa%d8%a7%d9%be-%d8%a7%db%8c%d8%b3%d9%88%d8%b3-%d8%a8%d9%87-%d8%b4%d8%a8%da%a9%d9%87-%d9%88%d8%a7%db%8c-%d9%81%d8%a7%db%8c/

 • یک بار باتری را جدا کنید و مجدداً آن را در جایگاه خود نصب کنید.
 • سیستم را در هنگام اتصال لوازم جانبی به آن روشن نکنید، چرا که در بسیاری از موارد به همین دلیل ساده، تصویر بالا نیامده است و در این لحظه تنها کافیست اتصالات جانبی را قطع کرده و سیستم را دوباره روشن کنید.
 • در صورت اتصال لپ تاپ به برق، پریز را از برق کشیده و پس از آن باتری را جدا کنید. سپس مجدداً باتری را در جایگاهش قرار داده و بعد از اتصال مجدد لپ تاب به برق، سیستم را ریست نمایید. اگر مشکل برطرف نشد، پیش از اتصال دوباره باتری و کابل شارژ، دکمه پاور را به مدت 30 ثانیه فشار دهید.
 • کالیبره کردن باتری لپ تاپ نیز به عنوان راهکار پایانی که یکی از مهم ترین اقدامات است که لازم است هر دو تا سه ماه یکبار انجام شود، به شما پیشنهاد می کنیم. مزیت های انجام عملیات کالیبره باتری را در مقاله ای جدا برایتان شرح داده ایم.
این مطلب را از دست ندهید   تعویض فن Asus A52F
0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هفت =