نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

نحوه تست شارژر باتری

نحوه تست شارژر باتری اگر مطمئن نیستید که شارژر باتری شما به درستی کار می کند ، راهی آسان برای فهمیدن آن وجود دارد. اجرای یک تست روی شارژر باتری خود یک فرآیند آسان است.

مرحله 1

شارژر خود را به پریز برق وصل کنید. باتری هایی را که ممکن است در آن شارژ کنید از بین ببرید.

مرحله 2

واحد ولت متر خود را روشن کنید. مطمئن باشید که به کنتور برق می رسد. مطابق دستورالعمل کنتور ، پروب های آزمایشی را به ولت متر وصل کنید. کلید سلکتور را در بالاترین سطح برای ولتاژ مستقیم ولتاژ یا هر آنچه در دستورالعمل های کنتور توصیه می شود تنظیم کنید.

مرحله 3

یک باتری یا بسته باتری سازگار با شارژر باتری خود بگیرید. اطمینان حاصل کنید که باتری فاقد خوردگی بوده و مایعات نشت نمی کند. انتهای مثبت باتری را با پروب قرمز لمس کنید. پروب مشکی را برداشته و در قسمت منفی باتری قرار دهید.

مرحله 4

بازخوانی روی ولت متر را بررسی کنید و ببینید نشانگر به کجا نشان می دهد. اگر در سمت چپ یا سمت منفی است ، کاوشگرهای آزمایش را عوض کنید. اگر در سمت راست باشد ، نشان می دهد که باتری مقداری شارژ دریافت می کند. جایی که روی کنتور نشان می دهد میزان شارژ دریافتی را مشخص می کند.

مرحله 5

در صورت دریافت بازخورد منفی از باتری ها ، شارژر باتری را بررسی کنید تا ببینید چه میزان از برق آن خارج می شود. قرائت منفی نشان دهنده بد بودن شارژر باتری است و باید آن را تعویض کنید. اگر شارژر میزان کافی انرژی از طریق آن جریان داشته باشد ، به احتمال زیاد باتری ها خراب هستند و شارژ نمی شوند.

این مطلب را از دست ندهید   تمیز نگهداشتن لپ تاپ شخصی
0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + نوزده =

هنگ کردن لپ‌تاپ

هنگ کردن لپ‌تاپ چیست

زمانی که شما در حال کار کردن با لپ‌تاپ ایسوس خود هستید، چندین برنامه را معمولا با هم باز می­کنید، که اگر در میان آن‌ها

ادامه مطلب »