نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

از کجا بفهمیم تبلت ما هک شده است؟

دلیل دریافت و ارسال پیامک های عجیب و غریب چیست؟ چرا اپلیکیشن های عجیب بدون خواست و اجازه کاربر بر روی تبلت نصب می شوند؟ علت کند شدن سرعت تبلت بدون اینکه حافظه این دستگاه پر شده باشد یا اینکه مشکل دیگری داشته باشد، چیست؟ چرا شارژ باتری تبلت بدون اینکه باتری آن مشکلی داشته باشد، ناگهان خالی می شود؟ بروز هر یک از این مشکلات در تبلت ایسوس شک برانگیز هستند و متاسفانه نشان دهنده هک شدن تبلت شما هستند. ادامه این مطلب را از دست ندهید تا بیشتر با نشانه های هک شدن تبلت ایسوس آشنا شوید.

علائم هک شدن تبلت ایسوس

کند شدن سرعت تبلت

یکی از مهم ترین نشانه های هک شدن تبلت ایسوس، کند شدن بیش از اندازه این دستگاه است؛ البته با هر بار کند شدن تبلت ایسوس نمی توان گفت که این دستگاه هک شده است؛ چراکه عوامل دیگری هم هستند که در بروز چنین مشکلی دست دارند؛ برای مثال نصب اپلیکیشن های سنگین، نصب بدافزارها و پر شدن حافظه داخلی تبلت در کند شدن سرعت این دستگاه دست دارند.

با این اوصاف کند شدن تبلت زمانی می ‌تواند به دلیل هک شدن این دستگاه باشد که به طور ناگهانی و بدون هیچ دلیلی به وجود بیاید؛ بنابراین اگر تا دیروز به راحتی و بدون اینکه مشکلی در سرعت تبلت شما وجود داشته باشد با آن کار می کردید؛ یا اینکه حافظه داخلی آن هم فضای کافی دارد اما به تازگی با نصب یک اپلیکیشن از وب سایتی نامعتبر شاهد کند شدن شدید سرعت این دستگاه بودید، به این معناست که تبلت شما هک شده است.

این مطلب را از دست ندهید   نقش مادربرد در تبلت

دریافت پیامک های عجیب و غریب

دریافت پیامک های عجیب و غریب یکی دیگر از نشانه های هک شدن تبلت ایسوس است؛ البته منظور از دریافت پیامک های عجیب، دریافت پیامک های تبلیغاتی نیست که هر کاربری را کلافه می کنند، بلکه منظور از چنین پیامک هایی، پیام هایی است که محتوای آن ها خیلی عجیب هستند و به هیچ وجه قابل فهم نیستند؛ از همه مهم تر اینکه این پیامک ها از سوی شماره های عجیب برای شما ارسال می شوند. گاهی اوقات هم ممکن است پیامک های عجیب به صورت خودکار از تبلت شما ارسال شوند. هر دوی این نشانه ها رابطه مستقیمی با هک شدن تبلت شما دارند.

نصب خودکار اپلیکیشن های عجیب بر روی تبلت

اگر متوجه شدید که اپلیکیشن هایی عجیب به صورت خودکار بر روی تبلت شما نصب شده اند، بدون اینکه شما هیچ اقدامی برای نصب کردن آن ها انجام داده باشید، مطمئن باشید که تبلت شما هک شده است؛ چراکه اپلیکیشن ها در دیوایس های اندرویدی نباید بدون اینکه کاربر تمایل به نصب آن ها داشته باشد، نصب شوند و اگر این مسئله اتفاق بیفتد یعنی اینکه با شرایط مشکوک مواجه هستید که باید آن را جدی بگیرید؛ بهترین کار درصورت مواجه شده با چنین مشکلی این است که اپلیکیشن هایی که به صورت خودکار بر روی تبلت شما نصب شده اند را سریعا حذف کنید تا سرقت اطلاعاتی از تبلت شما صورت نگیرد.

خالی شدن خیلی سریع باتری تبلت

خالی شدن خیلی سریع شارژ باتری تبلت نیز یکی دیگر از نشانه های هک شدن تبلت ایسوس است؛ البته بروز این مشکل نیز مانند هنگ کردن تبلت، نمی تواند تنها به دلیل هک شدن تبلت شما باشد؛ چراکه امکان دارد عمر باتری تبلت شما به پایان رسیده و وقتش باشد که باتری این دستگاه را تعویض کنید؛ اما اگر باتری تبلت شما کاملا نو است و هیچ مشکلی ندارد ولی ناگهان خیلی سریع خالی می شود باید به هک شدن تبلت خود شک کنید؛ چراکه وقتی تبلت هک شود، اطلاعات خاصی در پس زمینه آن رد و بدل می ‌شوند و انجام این کار نیاز به صرف انرژی باتری دارد؛ به همین دلیل باتری تبلت شما خیلی سریع و در یک چشم بهم زدن خالی می شود.

این مطلب را از دست ندهید   راهنمای خرید کارت گرافیک
0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 18 =